VYSOKO KVALIFIKOVANÍ BARBERI

O nás

/ 01

Kto sme

profesionálni barberi

Kris The B 

je značka ktorá po 10 rokoch praxe vo svete Barberov prichádza s vlastným unikátnym konceptom

Barbershop

na Slovensku. Naše hodnoty sú Family, Loyalty a Respect.

Family preto lebo fungujeme ako rodina, pomáhame si, vždy sa jeden na druhého vieme obrátiť o pomoc a sme si veľmi blízky. Tak ako medzi sebou tak aj s našimi zákaznikmi.

Loyalty preto lebo lojálnosť je jedna z kľúčových hodnôt, ktorá nás drží pokope a ako sa hovorí, spolu sme silnejší.

Respect je úcta. Úcta je základná zložka našej práce či už voči zákazníkom alebo kolegom.

Kris The B SHOP prináša do sveta Barberlife nielen kvalitné strihy a nadpriemerný zákaznícky servis. Spojili sme strihanie, štýl a umenie do jedného konceptu v ktorom sa bude každý zákazník cítiť ako doma, ako súčasť našej rodiny a zároveň mu bude poskytnutá prvotriedna starostlivosť od strihu až po produkty ktoré sme pre Vás starostlivo vyberali. Kris The B SHOP je kvalita, spokojnosť, rodina a váš najlepší priateľ v jednom.

/ 02

Náš tím

Robíme to, čo milujeme

Kris the B | Master Class

Slovné spojenie Master Barber v spoločnosti KrisTheB (Barberlife) nie je synonymom drahších strihov, väčšej dôležitosti v tíme či kompetencie zasahovania do fungovania celej firmy. Je to post, ktorý si zaslúži len naozaj kvalitný a postojovo vyspelý jedinec zohratý a plne stotožnený s kultúrou firmy. Je nositeľom tejto kultúry a na základe skúseností v odbore Barbera je považovaný za prirodzenú autoritu. Jeho úlohou je vlastným príkladom viesť team k lepším výkonom v oblasti kvality strihu, pracovných postupov, komunikácie s klientom a správaní sa aj mimo salónov. Chváli verejne za dosiahnuté úspechy, upozorňuje na nedostatky v súkromí, otvorene vecne a pokojne. Jeho úlohou nie je „bojovať“ za lepší salón, ale „podporovať“ napĺňanie firemných pravidiel, aby sa členovia jeho teamu cítili v práci dobre a mali tak vytvorené ideálne podmienky na uplatnenie. V prípade značného, alebo opakovaného nesúladu má povinnosť túto skutočnosť posunúť na riešenie k mngrovi, ktorý má kompetenciu riešiť ráznym spôsobom individuálne danú komplikáciu. Je otvorený, nápomocný, ľudský, vedomí si svojej úlohy, neprekračujúci svoje poslanie a aktívne komunikujúci smerom dolu aj hore za účelom posúvania celej značky KrisTheB.

Figy | Barberlife

Figy | Barber

Moja cesta Barbera nebola jednoduchá, ale ani raz ma nenapadlo s tým prestať. Moje motto je: Ak niečo naozaj chceš a makáš na sebe, tak to aj dosiahneš. Medzi moje kvality patrí precíznosť,spoľahlivosť a okrem kvalitného servisu ťa viem pobaviť aj rapovým freestylom, keďže sa hudbe venujem takmer celý život. Nech ťa trápi čokoľvek, som tu pre teba, rád ti pomôžem alebo zdvihnem náladu mojím prístupom a kvalitnou prácou. Každý ma pozná pod prezívkou FigyKO a budem rád ak sa prídeš k nám ostrihať a načerpať dobrú energiu.

FAJTY | Barber

Čaute moje meno je Nicolas ale všetci ma prezývajú Fajtyy .Už tretí rok študujem odbor barber a mojou najväčšou výhrou je že som sa dostal do týmu Kris the b .Neváhaj a Príď sa kumne ostrihať a užiť si jedinečnú atmosféru salónu.

LACAI IZY | Barber

Čau moje meno je Lászlo,
môj rodný jazyk je Maďarský, ale nemám problém hovoriť aj po Slovensky a Anglicky.
Strihám a holím už 3 roky na profesionálnej úrovni.
Nemám problém s akýmkoľvek strihom, či už úpravy brady, alebo účesu. Veľmi sa teším na tvoju návštevu.

yoyo | Barber

Čaute moje meno je Jozef, ale prezívajú ma YoYo.
Mojou vášnňou je box a okrem toho sa
venujem strihaniu 2 roky.
Dorábam si školu odbor Barber.
Som vďačný že som sa stal členom tímu
Kris The B.
Dojdi sa ku mně kľudne ostrihať, nemusíš sa bát,
som pod dohladom profesionálneho barbera.