VYSOKO KVALIFIKOVANÍ BARBERI

O nás

/ 01

Kto sme

profesionálni barberi

Kris The B 

je značka ktorá po 12 rokoch praxe vo svete Barberov prichádza s vlastným unikátnym konceptom

Barbershop

na Slovensku. Naše hodnoty sú Family, Loyalty a Respect.

Family preto lebo fungujeme ako rodina, pomáhame si, vždy sa jeden na druhého vieme obrátiť o pomoc a sme si veľmi blízky. Tak ako medzi sebou tak aj s našimi zákaznikmi.

Loyalty preto lebo lojálnosť je jedna z kľúčových hodnôt, ktorá nás drží pokope a ako sa hovorí, spolu sme silnejší.

Respect je úcta. Úcta je základná zložka našej práce či už voči zákazníkom alebo kolegom.

Kris The B SHOP prináša do sveta Barberlife nielen kvalitné strihy a nadpriemerný zákaznícky servis. Spojili sme strihanie, štýl a umenie do jedného konceptu v ktorom sa bude každý zákazník cítiť ako doma, ako súčasť našej rodiny a zároveň mu bude poskytnutá prvotriedna starostlivosť od strihu až po produkty ktoré sme pre Vás starostlivo vyberali. Kris The B SHOP je kvalita, spokojnosť, rodina a váš najlepší priateľ v jednom.

/ 02

Náš tím

Robíme to, čo milujeme

Kris the B | Master Class

Slovné spojenie Master Barber v spoločnosti KrisTheB (Barberlife) nie je synonymom drahších strihov, väčšej dôležitosti v tíme či kompetencie zasahovania do fungovania celej firmy. Je to post, ktorý si zaslúži len naozaj kvalitný a postojovo vyspelý jedinec zohratý a plne stotožnený s kultúrou firmy. Je nositeľom tejto kultúry a na základe skúseností v odbore Barbera je považovaný za prirodzenú autoritu. Jeho úlohou je vlastným príkladom viesť team k lepším výkonom v oblasti kvality strihu, pracovných postupov, komunikácie s klientom a správaní sa aj mimo salónov. Chváli verejne za dosiahnuté úspechy, upozorňuje na nedostatky v súkromí, otvorene vecne a pokojne. Jeho úlohou nie je „bojovať“ za lepší salón, ale „podporovať“ napĺňanie firemných pravidiel, aby sa členovia jeho teamu cítili v práci dobre a mali tak vytvorené ideálne podmienky na uplatnenie. V prípade značného, alebo opakovaného nesúladu má povinnosť túto skutočnosť posunúť na riešenie k mngrovi, ktorý má kompetenciu riešiť ráznym spôsobom individuálne danú komplikáciu. Je otvorený, nápomocný, ľudský, vedomí si svojej úlohy, neprekračujúci svoje poslanie a aktívne komunikujúci smerom dolu aj hore za účelom posúvania celej značky KrisTheB.

LACAI IZY | Barber

Čau moje meno je Lászlo,
môj rodný jazyk je Maďarský, ale nemám problém hovoriť aj po Slovensky a Anglicky.
Strihám a holím už 3 roky na profesionálnej úrovni.
Nemám problém s akýmkoľvek strihom, či už úpravy brady, alebo účesu. Veľmi sa teším na tvoju návštevu.

Enrico

Enrico| Barber

Čaute moje meno je Enrico,
som nový barber pod drobnohladom master barbera Kris The B. Barberingu sa venujem nielen kvôli účesom ako takým, ale hlavne kvôli kultrúre barberingu, ktorá sa momentálne zo salónov na Slovensku vytráca. Kedže Kris je zaróveň môj bratranec, videl som jeho cestu a vydávam sa na tú svoju v jeho Šlapajách. Príď si po strih sem k nám do salónu Kris The B a uži si culture cut jak má byť!

Jojo - BarberLife

yoyo | Barber

Čaute moje meno je Jozef, ale prezívajú ma JoJo.
Mojou vášnňou je box a okrem toho bárberstvo,
ktorému sa venujem 3 roky.
Som vďačný že som sa stal členom tímu
Kris The B.
Objednaj si umňa termín, teším sa na teba.